Variklis

Išmaniųjų technologijų komandos formavimo veikla

Išmaniųjų technologijų komandos formavimo veikla

Gyvenimo tempas greitas, bet retkarčiais tenka sustoti ir eiti. Birželio 17 d. mūsų grupės formavimo užsiėmimai vyko Fenikso kalne.Tačiau dangus nepasisekė ir tapo lietus
labiausiai varginanti problema.Tačiau net ir lyjant galime būti kūrybingi ir patirti puikią patirtį bei mėgautis gražiu laiku.

Mūsų komanda nekantriai ėjo į komandos formavimo aikštelę. Nors oras ne toks
patenkinamai, bet tai nepaveikė visų geros nuotaikos ir entuziazmo.Aikštėje visi nekantrauja pradėti įtemptą ir jaudinantį žaidimą.Tai ne tik leidžia kiekvienam gauti naudos
galimybė atsipalaiduoti fiziškai ir protiškai sustiprino tarpusavio santykius.

naujienos7
naujienos6
naujienos5
naujienos4
naujienos3
naujienos2

Po to visi pradėjo specialų maisto gaminimo konkursą. Kiekviena grupė privalo
savarankiškai kurkite patiekalus ir baigkite gaminti per nurodytą laiką. Jie sukūrė įvairius skanius patiekalus, kuriuos kiekvienas gali paragauti ir bendrauti tarpusavyje, dalijasi sėkme ir laime.Net lietaus sezono migla šiuo metu išsisklaido, ją pakeičia šiluma ir juokas.

žinios
naujienos8

Šioje emocingoje ir prakaito kupinoje komandos formavimo veikloje kiekvienas įgijo savo brangių prisiminimų ir nepamirštamų potyrių.Komandos nariai išsiugdė bendradarbiavimo jausmą ir bendravimo gebėjimus, o tai sustiprino mūsų komandos sanglaudą, o ši patirtis ir jausmai labai padidino mūsų komandos supratimą ir bendradarbiavimo efektyvumą, todėl esame labiau pasitikintys ateities iššūkiais.

naujienos1

Paskelbimo laikas: 2023-08-19